Nasz zespół - lekarze profesjonaliści

 

Hanna Miotke - Lek stom.

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii oraz Politechnikę Gdańską na Wydziale Zarządzania.  Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, protetyką i protetyką na implantach, oraz implantami.

Sławomir Posmyk - Lek stom.

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Chirurgii Szczękowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo Twarzowej CSK WAM w Warszawie. Obecnie pracuje na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. W CMS Zagórze wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Grzegorz Augustyński - lek dent.

Ukończył Uniwersytet Jagielloński w Krakowie na Wydziale Lekarskim Oddział Dentystyczny. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, protetyką i protetyką na implantach, oraz implantami.

wozniakjpg

Marek Woźniak Lek. stom.
Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, zajmuje się stomatologią dziecięcą, protetyką, protetyką na implantach, chirurgią stomatologiczną oraz ortodoncją.  


 

Emilia Guzek  Lek. dent.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuję się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych. Stara się, aby wizyta przebiegała w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej.

Paulina Konopka  Lek. dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach, zwraca szczególną uwagę na leczenie endodontyczne oraz leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci. 

Przemysław Zarwalski  Lek. dent. 

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą i  chirurgią stomatologiczną. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. 

 

Kamil Pabisiak  Lek. dent.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą i chirurgią stomatologiczną.

 
 
 
 
 

Asystentki

 

Katarzyna Bladowska - koordynuje pracę zespołu asystentek

 Ewa Gniewek koordynuje pracę zespołu asystentek

Anna Bagińska-Moroz - koordynatorka rejestracji

 
 
 

Andrzej Miotke - Menadżer

Specjalista do spraw administracyjno-ekonomicznych.