Nasz zespół - lekarze profesjonaliści

 

Hanna Miotke - Lek stom.

Ukończyła w 1991 roku Akademię Medyczną  w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologii. W 2003 roku ukończyła Politechnikę Gdańską na Wydziale Zarządzania. Od 1992 roku pracuje w CMS Zagórze. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, protetyką i protetyką na implantach, oraz implantami.

Małgorzata Kotońska-Janczukowicz - Lek stom.

Ukończyła w 1981 roku Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologii. Specjalista Stomatologii Ogólniej i Ortodoncji. Od 2004 roku w CMS Zagórze zajmuje się ortodoncją - aparaty stałe i wyjmowane (ruchome).

Sławomir Posmyk - Lek stom.

Ukończył  w 1986 roku Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalista Chirurgii Stomatologicznej i Chirurgii Szczękowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo Twarzowej CSK WAM w Warszawie. Obecnie pracuje na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. W CMS Zagórze od 2005 roku wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo twarzowej.

Grzegorz Augustyński - lek dent.

Ukończył w 2006 roku Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Lekarski, Oddział Dentystyczny. W CMS Zagórze pracuje od 2007 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.

 

Marek Saj Lek dent.

Ukończył w 2007 roku Gdański Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski, Oddział Dentystyczny. W CMS Zagórze od 2008 roku wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, zajmuje się stomatologią dziecięcą, protetyką,  protetyką na implantach, chirurgią stomatologiczną oraz implantami.


Beata Gawrońska - lek stom.

Ukończyła w 1992 roku Akademię Medyczną w Gdańsku, Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii. W CMS Zagórze pracuje od 2004 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej  z endodoncją i  stomatologii dziecięcej. 

Małgorzata Romańczuk Burakowska - Lek stom.

Ukończyła w 2002 roku Akademię Medyczną w Białymstoku,  Wydział Lekarski, Oddział Stomatologiczny. W CMS Zagórze od 2004 roku zajmuje się stomatologią zachowawczą dorosłych i dzieci oraz protetyką.


Marek Woźniak – Lek. stom.
Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, zajmuje się stomatologią dziecięcą, protetyką, protetyką na implantach, chirurgią stomatologiczną, ortodoncją.   
 
 
 
 

Asystentki

 

Katarzyna Bladowska - asystentka stom.

W CMS Zagórze pracuje od 2009 roku.

 Ewa Gniewek asystentka stom.

W CMS Zagórze pracuje od 2013 roku.

Dorota Kryszajtys - higienistka stom.

W CMS Zagórze pracuje od 2003 roku.

Anna Bagińska-Moroz - rejestracja

W CMS Zagórze pracuje od 2006 roku.

Sabina Śmiechowska - asystentka stom.

Klara Śniadach - asystentka stom.
 

Andrzej Miotke - Menadżer

Specjalista do spraw administracyjno-ekonomicznych. W CMS Zagórze pracuje od 1992 roku.