O naszym centrum w Rumi

 

Prowadzimy Klinikę stomatologiczną  już 25 rok, w naszym rodzinnym mieście Rumi. Dziś jest to praktyka wielopokoleniowa - oferujemy usługi stomatologiczne, dentystyczne, wnukom, a nawet prawnukom naszych pierwszych pacjentów. Często naszym małym pacjentom na wizycie towarzyszy ich babcia, a nawet pradziadek i prababcia, którzy przychodzą od lat do naszej kliniki w Rumi.

Zwiększająca się liczba pacjentów na usługi stomatologiczne w Rumi oraz chęć zapewnienia im usług stomatologicznych o najwyższej jakości były dla nas dopingiem do przebudowania nowego, nowoczesnego Centrum Medyczno-Stomatologicznego.


W 2003 roku została otwarta nowa siedziba naszej Praktyki, która do dziś mieści się w Rumi przy ulicy Sobieskiego 10 A. Obecnie tworzymy zespół lekarzy stomatologów, specjalistów w różnych dziedzinach stomatologii jak: protetyka, implantologia, ortodoncja. Każdy z nas stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, kursach i sympozjach w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu usługi stomatologiczne w Rumi na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i metody lecznicze dostępne w światowej stomatologii.Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wyszkoleniu personelu, a także przy pomocy nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii materiałowych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełen zakres leczenia stomatologicznego. Pomaga nam w tym także aparatura diagnostyczna, w którą wyposażona jest Klinika.

Jesteśmy przygotowani do leczenia pacjentów niepełnosprawnych. Do leczenia  przygotowaliśmy odpowiednio gabinet. Posiadamy specjalne podjazdy, odpowiednio przygotowaną poczekalnię i łazienki.

W wielu przypadkach możemy Państwu pomóc połączonym leczeniem chirurgiczno-ortodontyczno-protetycznym i implantologicznym. Wszystko w jednym miejscu, przez lekarzy, którzy współpracują ze sobą na co dzień. Wyposażyliśmy na najwyższym poziomie sterylizatornię. Zakupiliśmy najnowszej generacji autoklawy do sterylizacji sprzętu, specjalistyczny autoklaw do sterylizacji końcówek stomatologicznych. Nasza Klinika wyposażona jest w pracownię RTG.

Cały czas dbamy o wysoki poziom usług, dzięki temu zdobyliśmy Państwa zaufanie. Serdecznie zapraszamy do leczenia się w naszej Klinice.

lek stom. Hanna Miotke